Do$píwat...!PROČ???

Leden 2008

_____Barefnýýý HaiR______

29. ledna 2008 v 18:38 colorfullky=D
(print image)Photobucket - Video and Image Hosting
(print image)
(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)
(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)(print image)kopíruj pls se zdrojem dlouho mi trvalo než sem všecko našla:))díky za pochopení...!


100%vyzloušej:D:D

22. ledna 2008 v 21:55 Košík(sranda,testy...)
Tákže hele jesy se nudíte určo skuste:Dno prostě je tho primitivní wem si papír a tužku a pak si napiš čísla a k tomu odpovědi:Dhlavně nepodwáděj,ptee to je něco fakt hustýho:Dtakže se do toho dej...:D
 1. jméno idola, popřípadě kluka
 2. nějakou část těla
 3. dárek, co ti někdy dal
 4. kus nábytku
 5. něco, co patří k vybavení bytu
 6. barva
 7. zvíře
 8. část těla
 9. příslovce, které vyjadřuje stav nálady
 10. zvířecí zvuk
 11. nějaký předmět
 12. cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit
 13. část oblečení
 14. část těla
 15. název tvé nej písničky
 16. jméno zpěváka
 17. něco, co dělá hluk
 18. otvor na těle (např. pusa, nos...)
 19. sladkost
 20. část kalhot
 21. nějaká domácí práce
 22. oblíbené číslo
 23. část obličeje
..
....
......
.......
.........
..........
Teďka si podle čísel doplňuj tvoje odpovědi v následujícím textu
MÉ RANDE S...(1)...
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...(2)... V ruce držel...(3)... Společně jsme si pak sedli na...(4)... Samou nervozitou zakopl o...(5)... Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...(6)... Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj...(7)... Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...(8)... ...(9)...si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal...(10)... jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ...(11)... Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě ...(12)... přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ...(13)... Něžně jsem ho pohladila po ...(14)... a začeptala mu do ouška: "...(15)..." Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ...(16)... Bohužel to v jeho podání znělo jako ...(17)...Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ...(18)... jeho oblíbené...(19)... Když vtom mu začal v ...(20)... zvonit mobil.Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na ...(21)... Škoda! Ale slíbil mi, že se za ...(22)... dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ...(23)... vášnivý polibek.
Prdééél né?:D:D:D


Step Up 2

19. ledna 2008 v 12:16
Yeaah se těšim...!!!:)Svatba!!!!

13. ledna 2008 v 22:30 beyonce knowles
Hvězdný pár Beyoncé s Jay-Z,si řekli své ano na malé oslavě v Paříži. Kromě prstýnků si prý každý z milenců nechal vytetovat na prsteníček osobní indicie svého protějšku.

V Americe se napsalo: "Ani jeden z nich nechtěl, aby se jejich svatba stala veřejnou atrakcí. Chtěli tento krok ve svém životě udělat sami a užít si romantiky."
K zásnubám došlo na jejich dovolené v květnu, kdy Jay pozval Beyonce na luxusní pobyt v Cannes.
Zpěvačka rapperovo odhodlání přijala s nadšením. "Jsem připravená založit rodinu a mít děti. Nejradši bych byla,kdybych měla dva chlapce a děvče. Vím, že s Jayem bychom byli milující rodiče."
Beyoncé Knowles je známá třeba letošním hitem Irreplaceable,ale třeba i ze spolupráce s Shakirou v singlu Beautiful Liar.Jay-Z se proslavil hlavně ve spolupráci s Rihannou ze singlu Umbrella.Spekuvalo se dokonce,žě Jay Beyoncé s Rihannou podvádí,ale čas ukázal opak.
sorry ale fotky sem zatim nesehnala!!!tak sem dám pouze nějaké jejich společné!!!:)

miskaniki blog

7. ledna 2008 v 20:59 spřátelený blogy!!!
kuk je to fajne barevnej blogajs!!!


news foto

6. ledna 2008 v 19:16 Lindsay Lohan

ovešky

5. ledna 2008 v 22:19 zvířátka


fotky!!!♥

4. ledna 2008 v 18:17 Channing Tatum♥♥
mazéééc ale hnědááá je hezčííííí!!!
Channing Tatum

jeho žiwotopis

4. ledna 2008 v 17:44 Channing Tatum♥♥
Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man , 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let´s Dance(režie Anne Fletcher)

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O'Connor).

Em fotky!!!

4. ledna 2008 v 17:28 eminem♥♥
EminemEminemEminemEminemEminemEminemEminemEminemEminemEminemEminemyeaaaaaaaaah mazéééc!!!ale jako je to fakt on!!:D:D
EminemEminem