Do$píwat...!PROČ???

Listopad 2007jojo fotky

27. listopadu 2007 v 17:57 Jojo
Joanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' LevesqueJoanna 'JoJo' Levesques celebritama

25. listopadu 2007 v 10:51 olsenky♥
s britney spearss janet jaksons princeznou
s Rossie O'Donnel
s jenifer lopez
s Drew Barrymore,Cameon Diaz a Lucy Liu(Charleiho andílci)
s kelly osborne a lydsayn lohan


paparazzi 2007

23. listopadu 2007 v 22:53 Amanda Bynes
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

lowe or hate:(

23. listopadu 2007 v 17:28 Lowe♥

kelly clarkson-because of you

22. listopadu 2007 v 20:53 videoklipy...
♥!!!na tuhle písničku mám jednu z nejkrásnějších vzpomínek!!!!!♥

anežkááá :( :)

22. listopadu 2007 v 20:50 moje super partička...=D
ahojky tak tady je napsáno pár větiček který o naší třídě napsala bohužel bejvalá spolužačka:(((nikdy nezapomeneme Anýýý MTSMMMMMMR!!!!díky za všecko tak a tady je ten nejkrásnější textík světa!!!
Název: Ideální třída..

Autor: Anežka

Napsáno: 22. 11. 2007 09:36

Text:

Jen jednou jsem potkala ideální třídu.
Nebyla hodná , nebyla ani vzorná nebo učenlivá.Vlastně bych neřekla , že by jí učitelé měli zrovna rádi.Ale byla to třída jak má být, držela při sobě!Možná to bylo tím, že jejich třídní učitel byl ,,občas´´ nevrlý, možná se tak trochu spolčila proti němu.Ale měli ho rádi byl to jejich maskot.Nebyl tam vyrovnaný počet chlapců a děvčat.Všichni se tam měli rádi, sice se někdy pošťuchovali, ale co se škádlívá to se rádo má. Holky tam byly party , ale každý měl partu s každým. Chlapci se děvčat nebáli ani se jim neposmívali, normálně s nimi kamerádili. Třída jednodušedržela pohromadě. A každý člen se těšil do školy, že uvidí své kamarády. A známky? Když je hodně lidí pohromadě dokáží všechno , prostě jsme to párkrát opsali.
Možná to nebyla úplně ideální třída , ale-upřímě- kdo by chtěl žít v ideálnosti? Nebyla by to pak nuda??....
KONEC
Miluju vás třído moje milovaná..a nikdyx nepřestanu...čtu si tohle před spaním...a je mi líp..nebo hůř???..nevim..ale miluju vás jaký jste....
tak a tady je anežka*muck*=0*
72 kBI LOVE YOU!!!YOU´RE MY FRIEND 4EVER!!!!THANX and I MISS YOU!!!!!!
72 kB

new fotky

22. listopadu 2007 v 19:16 Amanda Bynes
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

oblečky PCD

22. listopadu 2007 v 17:33 pussy cat dools

fotky jenny!!!

21. listopadu 2007 v 21:32 Jenna Dewan
Jenna DewanJenna DewanJenna DewanJenna DewanJenna DewanJenna DewanJenna Dewanudělej si nápoj:D

20. listopadu 2007 v 18:06 Košík(sranda,testy...)
Tady si můžeš dát kafe,horkou čokošku atd. :)))

výklad tvé nej.barvy!!!

20. listopadu 2007 v 17:55 magie,víly,andělé...

Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.

Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.

Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.

Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.

Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.

Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.

Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.

Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.

Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.

Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.
Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.

Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.

Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

sk8 značičky

20. listopadu 2007 v 17:54 ♥sk8 styl♥
http://www.frozentoy.com/blog/vans.jpghttp://www.customskateboarding.com/wallpaper/custom/wall/vans2.jpg
nejlepšííí!!!(myslim ten BUS)http://www.vans-nordic.com/press/logos/vans_offthewall_red_large.jpgHorsefathers

lowe people:)))

19. listopadu 2007 v 22:08 Lowe♥