Do$píwat...!PROČ???

Červen 2007

avril lavigne-keep holding on

28. června 2007 v 14:37 texty písniček=)
You´re not alone
Together we stand
I´ll be by your side, you know I´ll take your hand
When it gets cold
And it feels like the end
There´s no place to go
You know I won´t give in
No I won´t give in

Keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through
Just stay strong
´Cause you know I´m here for you, I´m here for you
There´s nothing you could say
Nothing you could do
There´s no other way when it comes to the truth
So keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through

So far away
I wish you were here
Before it´s too late, this could all disappear
Before the doors close
And it comes to an end
With you by my side I will fight and defend
I´ll fight and defend
Yeah, yeah

Keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through
Just stay strong
´Cause you know I´m here for you, I´m here for you
There´s nothing you could say
Nothing you could do
There´s no other way when it comes to the truth
So keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through

Hear me when I say, when I say I believe
Nothing´s gonna change, nothing´s gonna change destiny
Whatever´s meant to be will work out perfectly
Yeah, yeah, yeah, yeah

La da da da
La da da da
La da da da da da da da da

Keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through
Just stay strong
´Cause you know I´m here for you, I´m here for you
There´s nothing you could say
Nothing you could do
There´s no other way when it comes to the truth
So keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it through

Keep holding on
Keep holding on

There´s nothing you could say
Nothing you could do
There´s no other way when it comes to the truth
So keep holding on
´Cause you know we´ll make it through, we´ll make it throughJSEM U MOŘE♥♥♥

27. června 2007 v 12:00 něco o mě:D
AhOjKy=)
chci vám jenom oznámit že dneska jedu k moři=)=) supééééér takže nebudu odpovídat na vaše komentáře ale odpovim až se vrátim=D články tu budou každej den new protože sem je předem zveřejnila=D... tak se tu zatim mějte Famfárově a já od vás vyřídim pozdravy vodičce!!!!=)
Tě pic vaše kiki=)

super fotky avril(starší)

27. června 2007 v 9:53 avril lavigne♥
ona je fakt sqvělá♥♥♥


ceny za 10.bleskovku

26. června 2007 v 19:03 ceny!!!!!!!
šáříku s fialkou sem ti nenašla=D
něco o rihanně

23. června 2007 v 11:06 rihanna
Celé jméno: Rihanna Robin Fenty
Místo narození: St. Michael, Barbados
Datum narození: 18.02.1988
Rihanna odstartovala vskutku dobře. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30. srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R'n'B, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách. Zrodila se nová R'n'B hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

fotečky rihanny

22. června 2007 v 16:13 rihanna
RIHANNA

životopis keiry

22. června 2007 v 15:06 keira knightely
Keira Knightley se narodila 22. 3. 1985 v Teddingtonu ve Velké Británii. Herecké předpoklady měla už od dětství a již ve 3 letech si řekla o agenta. Její rodiče, Will Knightley (herec) a Sharman MacDonald (herečka a scénáristka), nebyli natolik šílení, aby pořizovali agenta pro tříleté dítě a navíc ji ze začátku v hraní nepodporovali. Keira byla dyslektička, ale dařilo se jí to před rodiči skrývat. Poslouchala knížky na kazetách, učila se je nazpamět a pak dělala, že je čte. Až její babička na to přišla a prohlásila: "To děcko neumí číst!" Maminka jí řekla, že jestli za ní bude chodit s knížkou v ruce a s úsměvem na tváři každý den po celé prázdniny, v září jí sežene agenta. Keira se nevzdávala a v 6 letech agenta dostala. Ten jí v 7 letech zařídil první setkání s kamerou v televizním filmu ROYAL CELEBRATION. Podle nařízení rodičů však směla hrát pouze v době, kdy se jí to nepletlo se školou, aby ji neflákala. Kdyby si zhoršila známky, nesměla by hrát. Ale i tak Keira získávala další praxi v televizi.


První větší role přišla v roce 1999 (Keiře bylo 14), když hrála roli Sabe, dvojnici královny (Natalie Portman) ve HVĚZDNÝCH VÁLKÁCH. Její role byla držena v tajnosti a N. Portman se proslavila rolí královny i jako její dvojnice. Spousta fanoušků si stále myslí, že N. Portman hraje obě role.

Poté Keira natočila film PRINCEZNA ZLODĚJŮ, TV serie OLIVER TWIST a thriller THE HOLE. Také si zahrála malou roli ve filmu DEFLATION.

Pak přišla role, která Keiru konečně proslavila. Film BLAFUJ JAKO BECKHAM se setkal s opravdu velkým úspěchem a ve Velké Británii se držel 7 týdnů na prvním místě žebříčku návštěvnosti a uspěl i v Americe. Role Jules, dívky, která se snaží se svou indickou kamarádkou Jess (Parminder Nagraová) dostat do Spojených států jako profesionální hráčka fotbalu, Keiře sedla přímo na tělo. Na roli se připravovala opravdu poctivě. Trénovala plných 20 týdnů, a to i přesto, že na škole byla nadšenou sportovkyní a kapitánkou dívčího fotbalového družstva. Tento film Keira přijela uvést na 37. ročník filmového festivalu v Karlových Varech.

Ale největší úspěch pro Keiru připravil letní trhák PIRÁTI Z KARIBIKU: PROKLETÍ ČERNÉ PERLY. Keira zde byla obklopena filmovými lamači srdcí třech generací-Geoffrey Rush, Johnny Depp a Orlando Bloom. Práci s nimi si nemohla vynachválit. A právě díky tomuto filmu si Keira našla miliony fanoušků po celém světě.


Po "Pirátech" přišla role v romantické komedii LÁSKA NEBESKÁ, kde si Keira zahrála po boku Hugha Granta, Liama Neesona a Emmy Thompson. V Čechách se sice tento film příliš neujal, ale Británie opět řičela nadšením.

V historickém filmu KRÁL ARTUŠ, představuje odvážnou dívku Guineveru, která bojuje po boku mužů.

Do budoucna by se měla objevit v dramatu THE JACKET,
v historickém dramatu TULIP FEVER, ve filmu DOMINO a v druhém pokračování PIRÁTů Z KARIBIKU.

I když je ještě víceméně teenager, tak má za sebou několik opravdu kasovních úspěchů. Ale i přesto žije doma s rodiči a bratrem Calebem a prozatím si neosvojila hvězdné manýry některých jejích hereckých kolegů. Můžeme jenom doufat, že jí to vydrží.

fergie životopis

22. června 2007 v 15:02 fergie
Celé jméno:Stacy Ann Ferguston
Datum narození:27.3.1975
Místo narození:Kalifornie
Fergie má má mladší sestru Dannu Karrieren. Obě jsou si hoodně podobné. Fergie dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v funny pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" Poté dostala několik nabídek na moderování různých pořadů,ale i na reklamy.
V roce 1986 hrála v hororové komedii "Moster in Clothes" Poté působila v New Yourských seriálech.
V roce 1989 se vzdala světu kamer a vrátila se z5 do obyčejného života a dění normal. teenengera. Hudba ale pořád byla její vášní a proto s holkama založila skupinu Wild Orchid. S touto skupino měla dokonce vlastní pořad v televizi. vydala se svou skupinou 2 alba. V roce 2003 připravovala skupina 3 album ale už ho nestihla vydat,protože se skupina rozpadla. A to kvůli depresím kvůli kterým dokonce musela Fergie podstoupit terapii.
O rok později se Fergie o5 věnovala své profesional pěvecké kariéře,ale chtěla změnu. Proto se rozjela do Los Angeles a tam potkala Willa ze skupiny BLACK EYED PEAS. Potkávali se spolu často v různých pořadech a setkávali se číím dáál časteji. Poté přijala na krátky čas svůj hlas umělecké skupině Trio.
S Black eyes Peas ale nazpívala pár songu a hned bylo rozhodnuto. Vydala s nimi svoji 1. desku Elephant,dostala své umělecké jméno FERGIE a stala se oficiálně členkou skupiny Black eyed Peas.

fotky fergie

21. června 2007 v 21:15 fergie
jo Fergie je celkem fajn...=)

10.bleskovka

20. června 2007 v 17:38 bleskovky
ahojky lidičky je tu 10.bleskovka a beru prvních6. se správnýma odpověděma=D tak se do toho můžete pustit!!!!
VYBER SI:
1.50cent-eminem
2.hip hop-rock
3.pes-kočka
4.pondělí-úterý
5.fialová-žlutá
6.broskev-meruňka
ODPOVÍDEJ:
1.byl si tu už někdy?
2.co chceš na diplom?
3.na co budeš dneska čučet v tv?=)
4.jaký je tvoje nejlepší čísla?
5.kdo se ti na tomto obrázku líbí víc?(mary kate má čapku a ashley je bez čapky=))