Do$píwat...!PROČ???

něco o telenovele Divoký Anděl

23. března 2007 v 13:42 |  natalia oreiro
natočeno:v Argentině
rok natočení:1998
vysílání prvního dílu:1.9.1999
vysílání posledního dílu:10.10.2000
celkový počet dílů:266
odvysíláno v:26 zemích
hlavní postavy:Natalia Oreiro a Facundo Arana
Příběh krásné a mladé dívky,která vyrůstala v klášteře!její jméno je Milagros,v překladu ZÁZRAK!!!
Říkalo se jí zkráceně Mili a kluci,s kterýma hrála často fotbal jí říkali Cholito!Její život nebyl příliš štastný,otec opustil její matku a maminka umřela hned po porodu!Ale i tak si na nic nestěžovala,jelikož měla přátelé,kteří ji měli rádi!!!Mezi ně patřily:Glorie,kněz otec Manuel,sestra Boubelka,malý Gamuzo a další.....!!!
Když jí bylo 18.let,musela opustit klášter a jít pracovat do vily DiCarlových jako služka.Zde si našla nové kamarády:praštěnou,ale hodnou Linu,která si říkala Motýlek,milou Socorro a dva zamílovaný blázny Rockyho a Ramona!!
Po nějaké době se zamilovala do syna pána domu Iva,který byl velkým sukničkářem!!!Ale láska k Mili ho později změní.Tím že si něco s Ivem začala,našla si v domě nepřátele:zlomislnou a závistivou Martu,která se chtěla zbavit své uklízecí uniformy,Ivovu matku Luisu,slečnu Victorii(sestřenici Iva),ale ta brzy pochopí,že služebnictvo jsou také lidé,protože se zamiluje do řidiče Rockyho!
Asi další největší zápletkou je,že Milagros je pánova nemanželská dcera,tím pádem si myslí že je Ivova sestra!!!!Ale vůbec to tak není!!!!!!!!Ivo je syn Nestora Mirandy a Luisy,Frederico si na otce jen hraje,aby Ivo trpěl!!!!!!!!!!!!!!A to už je na mladou dívku poměrně dost........
Nakonec dostává Ivo příjmení svého pravého otce MIRANDA a tak si může Mili vzít!!Koná se svatba a Mili a Ivo spolu odjíždí na pohádkovou cestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama